27 Oct 2012

Praca w Norwegii Spawacz 111 i 136

Adecco Poland Sp. z o.o. – Profil użytkownika Adecco Polska – 3189 total views, 1 today

logo.jpg

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek
w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko:

Spawacz 111 i 136

Nr ref.: SP111/136/Z.S.NO/09/12

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:
Jako spawacz będziesz pracować w stacjonarnym trybie pracy. 7,5 h dziennie od poniedziałku do piątku.

Wymagamy:

• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie spawacza lub pokrewne techniczne
• Min. 5 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia
• Min. 2 aktualne certyfikaty spawalnicze na met. 111 i 136
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców
• Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP na południu Polski

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z: zezwoleniem na prace, kartą podatkową, meldunkową oraz uzyskaniem zasiłku rodzinnego. Część dokumentów jest przygotowywana w Polsce przed wyjazdem.

W Norwegii:
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 170 – 180 NOK brutto/h
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Odprowadzanie składek emerytalnych (w celu uzyskania emerytury norweskiej)
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii w atrakcyjnej cenie – od 1800-2500 NOK/2 tyg

How to Apply

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres: justyna.rybacka@adecco.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Job Categories: Praca w Norwegii. Job Types: Dam pracę za granicą. Salary: Stała.

3 Responses to “Spawacz 111 i 136”

  1. Comment made by Piotr Bialoglowicz on Dec 6th 2012 at 12:33: Reply

    Witam jestem spawaczem z uprawnieniami 111,135,136 pracującym przy budowie Oil Tankingów na kontraktach zagranicznych, przez polskąbudowę.Obecnie jestem zinterasowany pracą na warunkach zagr.Posiadam duże dośw.wspawaniu w przymusie pod rtg.POZDRAWIAM tel.0048603225517

  2. Comment made by Jan Sambor on Apr 5th 2013 at 07:18: Reply

    Witam jestem spawaczem,posiadam uprawnienia 136,135,111 141.Specjalizóje się w spawaniu rur o każdej srednicy i grubosci scian pod RTG oraz grubych blach pod badania RTG oraz magnetyczne jestem zainteresowany pracą w NORWEGII. pracowałam w haugesung stoczni oraz na STORD.

  3. Comment made by zbigniew on May 15th 2013 at 17:57: Reply

    Doświadczenie i umiejętności w spawaniu uprawnienia 111,135,136,138,Hlo45 TUV<UDT