1 sie 2012

Praca w Niemczech Pracownik produkcji przy kurczakach

Good Job – Profil użytkownika goodjob – 1790 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

Good Job - ogłoszenia.jpg

Opis oferty pracy za granicą

Good Job (nr cert. 6515) poszukuje dla jednego ze swoich klientów
osób chętnych do pracy jako:

Pracownik przy kurczakach

Miejsce pracy: Haren (Niemcy)
Data rozpoczęcia pracy: 2012-07-03

Opis stanowiska pracy:
rozbiórka kurczaka (praca z nożem), pakowanie, rozładunek, załadunek

Wymagania:
-koniecznie znajomość niemieckiego min. komunikatywnie
-dyspozycyjność od zaraz i na dłuższy okres czasu (to nie jest oferta sezonowa!)
-silne i zmotywowane osoby

Oferujemy:
- legalną pracę tymczasową na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu na warunkach niemieckich
- stawka €8, 50 brutto/godzinę (po odliczeniu podatku, mieszkania, dojazdu do pracy €4-5 na rękę)
- mieszkanie: 150-180€/ miesiąc
- ubezpieczenie

Możliwość wyjazdu swoim samochodem i możliwość wynajęcia innego mieszkania niżeli zapewnia pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem KURCZAKI

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Rating: 0 (from 0 votes)

Jak aplikować do tej pracy?

535474535

Kategoria: Praca w Niemczech. Rodzaj pracy: Dam pracę za granicą. Tagi: kurczaki, pakowanie i podukcja. Wynagrodzenie: Stała.

Jeden komentarz to “Pracownik produkcji przy kurczakach”

  1. Komentarz stworzone przez Tomasz łysik on sie 27th 2012 at 11:17: Odpowiedz

    663104267 prosze o kotakty pilnie po szukuje pracy

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)