8 mar 2012

Praca w Niemczech pracownik fizyczny

Euro-Job GmbH – Profil użytkownika Euro-Job Gmbh – 1158 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

Opis oferty pracy za granicą

OPIS ZADANIA:
- zbiór truskawek szklarniowych
- sortowanie, pakowanie i przygotowywanie owoców do transportu
- proste prace porządkowe w szklarni

MIEJSCE ODDELEGOWANIA: Niemcy

WYMAGANIA KONIECZNE:
- doświadczenie w zbieraniu truskawek szklarniowych

Wymagania

Doświadczenie przy zrywaniu truskawek szklarniowych
Chęć podjęcia pracy za granicą na mi1 rok
Zaangażowanie
Odpowiedzialność oraz elastyczność
Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Oferujemy

Program lojalnościowy dla pracowników
Program bonusowy dla pracowników pomiędzy 18-23 rokiem życia

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Rating: 0 (from 0 votes)

Jak aplikować do tej pracy?

Forma kontaktu: Euro Job Zeitarbeit GmbH Hüserstraße 21 59075 Hamm Telefon: +49 (0) 1573 - 610 52 91 Telefax: +49 (0) 2381 - 25 83 11 19 Email: euro.job.de@googlemail.com Strona internetowa. http://euro-job.npage.de OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SA O WYSLANIE SWOJEGO CV ZE ZDJECIEM! NA E-MAIL euro.job.de@googlemail.com Nie odpowiadamy na e-maile bez CV. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Kategoria: Praca w Niemczech. Rodzaj pracy: Dam pracę za granicą. Tagi: pracownik fizyczny. Wynagrodzenie: Produkcja.

Jeden komentarz to “pracownik fizyczny”

  1. Komentarz stworzone przez MARIA TKACZYK on mar 9th 2012 at 09:54: Odpowiedz

    OD ZARAZ ZAINTERESOWANA JESTEM PRACĄ ZA GRANICĄ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA W FABRYCE, PRZY PRODUKCJI ,SORTOWANIU…UCZYŁAM SIĘ J.NIEMIECKIEGO W LICEUM EKONOMICZNYM,W KTÓRYM ZDAŁAM MATURĘ.ZDAŁAM SZKOLENIE OPIEKUNA OSÓB STARSZYCH ZE ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO-NIE UŻYWAŁAM GO.MYŚLĘ ŻE PRACA NA TERENIE NIEMIEC POZWOLIŁA PRZYPOMNIEĆ JĘZYK.CHOCIAŻ URODZIŁAM SIĘ 30.08.1958 POSIADAM DUŻY BAGAŻ DOŚWIADCZEŃ W „RĘKAWIE” I NA PAPIERZE.PRACOWAŁAM JAKO REFERENT PLANISTA-ZATRUDNIENIA.STARSZY REFERENT KSIĘGOWY,KASJER,SAMODZIELNY REFERENT EKONOMICZNY,REJONOWY SPRZEDAWCA.PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-UBEZPIECZENIOWY,PRACOWAŁAM JAKO MONTER STOLARKI PCV I ALUMINIUM,PRACOWAŁAM W SZKLARNIACH,PRZETWÓRSTWIE,W POLU,PRACOWAŁAM INDYWIDUALNIE I W ZESPOLE /JAKO BRYGADZISTA/.PRACOWAŁAM ROLNICTWIE ,OGRODNICTWIE,SADOWNICTWIE.WYCHOWAŁAM TRÓJKĘ CUDOWNYCH DZIECI.OBECNIE ZE WZGLĘDU NA TRUDNOŚCI NA RYNKU PRACY W POLSCE SZUKAM PRACY W NIEMCZECH BO TO JAK NA JEDNYM PODWÓRKU.BEZ PRACY -DLA MNIE- TO JAK BEZ POWIETRZA.ZALEŻY MI NA PRACY I MOGĘ PRACOWAĆ U PRACODAWCY,KTÓRY MNIE POTRZEBUJE NA CONAJMNIEJ 1 ROK.JESTEM PRACOWITA,UCZCIWA,BEZ NAŁOGÓW…MÓJ TETEF.KONT OD ZARAZ 48 503740940 LUB 48 505054122.MÓJ E-MAIL NIE DZIAŁA MUSZĘ IŚĆ DO TECHNIKA ..WYŚLĘ MOJE CV FAXEM. DO USŁYSZENIA MARIA TKACZYK. POZDRAWIAM.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)