12 Dec 2012

Praca we Włoszech Praca w hotelach – Niemcy/Austria/Włochy

Professional Work Service – Profil użytkownika Iwona-pws – 2216 total views, 1 today

zLOGO.jpg

Job Description

Agencja pośrednictwa pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225) prowadzi nabór na stanowiska w branży hotelarskiej na sezon zimowy.

Pokojowy/Pokojówka (nr.ref.H/1211/P)
Kelner/Kelnerka (nr.ref.H/1311/KL)
Pomoc kuchenna (nr.ref.H/1411/PK)
Kucharz/Kucharka (nr.ref.H/1511/KCH)

Osoby decydujące się aplikować na ww. stanowiska muszą uwzględnić konieczność pozostania w miejscu pracy w trakcie okresu świątecznego/sylwestra.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w branży hotelarskiej, dobra kondycja fizyczna i zdrowotna, wysoka kultura osobista, rzetelne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:

umowę o pracę, wynagrodzenie ( ok. 900 – 1100 euro netto miesięcznie ), zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie ( opłacone dodatkowo przez pracodawcę), czas pracy około 45h tygodniowo, pełen pakiet socjalny, pomoc w organizacji wyjazdu, opieka konsultanta w trakcie wyjazdu

How to Apply

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij swoje cv (w języku polskim,niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany adres mailowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą. W tytule wiadomości prosimy wpisać numer ref. podany wyżej. W wiadomości należy podać okres dyspozycyjności. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl Tylko kompletne aplikacje będą rozpatrywane! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami. Zapraszamy! W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Job Categories: Praca we Włoszech. Job Types: Dam pracę za granicą. Salary: Stała.

Apply for this Job

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *