12 Dec 2012

Praca we Włoszech Praca w hotelach – Niemcy/Austria/Włochy

Professional Work Service – Profil użytkownika Iwona-pws – 2045 total views, 1 today

zLOGO.jpg

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Agencja pośrednictwa pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225) prowadzi nabór na stanowiska w branży hotelarskiej na sezon zimowy.

Pokojowy/Pokojówka (nr.ref.H/1211/P)
Kelner/Kelnerka (nr.ref.H/1311/KL)
Pomoc kuchenna (nr.ref.H/1411/PK)
Kucharz/Kucharka (nr.ref.H/1511/KCH)

Osoby decydujące się aplikować na ww. stanowiska muszą uwzględnić konieczność pozostania w miejscu pracy w trakcie okresu świątecznego/sylwestra.

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w branży hotelarskiej, dobra kondycja fizyczna i zdrowotna, wysoka kultura osobista, rzetelne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:

umowę o pracę, wynagrodzenie ( ok. 900 – 1100 euro netto miesięcznie ), zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie ( opłacone dodatkowo przez pracodawcę), czas pracy około 45h tygodniowo, pełen pakiet socjalny, pomoc w organizacji wyjazdu, opieka konsultanta w trakcie wyjazdu

How to Apply

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy wyślij swoje cv (w języku polskim,niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany adres mailowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą. W tytule wiadomości prosimy wpisać numer ref. podany wyżej. W wiadomości należy podać okres dyspozycyjności. Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl Tylko kompletne aplikacje będą rozpatrywane! Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami. Zapraszamy! W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Job Categories: Praca we Włoszech. Job Types: Dam pracę za granicą. Salary: Stała.

Apply for this Job

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *