1 Aug 2012

Praca w Niemczech monter wykładzin podłogowych

GP People – Profil użytkownika GP People – 1019 total views, 1 today

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

nr referencyjny: mwp/07/12
miejsce pracy: Altenschwand/Bawaria

wymagania niezbędne:
umiejętność kładzenia linoleum i wykładzin PVC + doświadczenie (przygotowanie spoiwa, cięcie elementów, klejenie)
doświadczenie we frezowanie i spawaniu
własna działalność gospodarcza
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy kat. B

opis stanowiska:
osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kładzenie linoleum oraz wykładzin PVC w miejscach zlecenia.

oferujemy:
praca stała, od 03.09.2012 do 20.12.2012, a następnie od 10.01.2012 na czas nieokreślony
stawka godzinowa w wysokości 12 EUR (8,35 brutto + 3,65 netto)
darmowe zakwaterowanie

How to Apply

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-mail.

Job Categories: Praca w Niemczech. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: monter wykładzin podłogowych. Salary: Stała.