1 sie 2012

Praca w Niemczech monter wykładzin podłogowych

GP People – Profil użytkownika GP People – 867 łączna ilość odwiedzin, 2 dziś

Opis oferty pracy za granicą

nr referencyjny: mwp/07/12
miejsce pracy: Altenschwand/Bawaria

wymagania niezbędne:
umiejętność kładzenia linoleum i wykładzin PVC + doświadczenie (przygotowanie spoiwa, cięcie elementów, klejenie)
doświadczenie we frezowanie i spawaniu
własna działalność gospodarcza
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy kat. B

opis stanowiska:
osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kładzenie linoleum oraz wykładzin PVC w miejscach zlecenia.

oferujemy:
praca stała, od 03.09.2012 do 20.12.2012, a następnie od 10.01.2012 na czas nieokreślony
stawka godzinowa w wysokości 12 EUR (8,35 brutto + 3,65 netto)
darmowe zakwaterowanie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Rating: 0 (from 0 votes)

Jak aplikować do tej pracy?

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-mail.

Kategoria: Praca w Niemczech. Rodzaj pracy: Dam pracę za granicą. Tagi: monter wykładzin podłogowych. Wynagrodzenie: Stała.