13 Sep 2011

Praca we Francji Monter wykładzin podłogowych

CC Polska – Profil użytkownika ccpolska – 1636 total views, 1 today

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Firma C&C Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3637), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji w ramach legalnego zatrudnienia obywateli polskich we Francji poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Monter wykładzin podłogowych

Miejsce pracy: Francja
Nr ref: MW Fr/11

Opis stanowiska:
wstępne przygotowanie podłoża, montaż wykładzin dywanowych, pcv, linoleum

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy montażu wykładzin podłogowych min.3 lata
• umiejętność zgrzewania wykładzin na gorąco
• mile widziana znajomość montażu wykładzin metodą napinania
• znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
• sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

How to Apply

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: o1jobfrance.pl

Job Categories: Praca we Francji. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: monter.

One Response to “Monter wykładzin podłogowych”

  1. Comment made by Janusz Matysiak on Sep 14th 2011 at 07:33: Reply

    JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY MAM WIELOLETNIA PRAKTYKĘ tel 726606368