13 Sep 2011

Praca we Francji Monter wykładzin podłogowych

CC Polska – Profil użytkownika ccpolska – 1693 total views, 1 today

Job Description

Firma C&C Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3637), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji w ramach legalnego zatrudnienia obywateli polskich we Francji poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Monter wykładzin podłogowych

Miejsce pracy: Francja
Nr ref: MW Fr/11

Opis stanowiska:
wstępne przygotowanie podłoża, montaż wykładzin dywanowych, pcv, linoleum

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy montażu wykładzin podłogowych min.3 lata
• umiejętność zgrzewania wykładzin na gorąco
• mile widziana znajomość montażu wykładzin metodą napinania
• znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
• sumienność i odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki
• Umowę na czas określony z możliwością przedłużenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

How to Apply

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: o1jobfrance.pl

Job Categories: Praca we Francji. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: monter.

One Response to “Monter wykładzin podłogowych”

  1. Comment made by Janusz Matysiak on Sep 14th 2011 at 07:33: Reply

    JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY MAM WIELOLETNIA PRAKTYKĘ tel 726606368