5 Feb 2012

Praca w Niemczech Monter wind Luksemburg 2 do 3000 Euro brutto miesięcznie

Koncepcja – Profil użytkownika Koncepcja – 1202 total views, 1 today

logo_koncepcja_ok.jpg

Job Description

Agencja Pracy Koncepcja organizuje pilną rekrutację na stanowisko: MONTER WIND
Pracodawcą jest niemiecka firma z siedzibą w Luksemburgu. Miesięczne wynagrodzenie od 2.000 do 3.000 Euro brutto.

Przedstawiciele firmy, chcący zatrudnić monterów wind przyjadą do Polski, w styczniu odbędzie się z nimi spotkanie. Zapraszamy do składania zgłoszeń.

Obowiązki:
Prace montażowe w Luksemburgu i Belgii, 10 dniowy rytm pracy.

Wymagania:
Znajomość elektryki
Doświadczenie w montażu wind osobowych lub towarowych
Osoby z bardzo dobrą kondycją fizyczną, ze względu na specyfikę pracy
Prawo jazdy
Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Niemiecki pracodawca oferuje:
Miesięczne wynagrodzenie brutto ok. 2000 do 3000 Euro, minimalne wynagrodzenie według prawa luksemburskiego wynosi 10,60 Euro, firma płaci więcej niż przewiduje układ zbiorowy, z reguły według obrotów, to znaczy ponadprzeciętną stawkę godzinową, plus dodatek za wydajność w zależności od wykonanej pracy,
Do dyspozycji samochód, który umożliwi ewentualne dojazdy i powroty z pracy,
Zakwaterowanie i pomaga w wypełnieniu niezbędnych kwestionariuszy zgłoszeniowych

How to Apply

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Niemczech? Koniecznie prześlij nam wymagane dokumenty: * CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, w obu wersjach językowych: polskiej oraz niemieckiej * Kopie: świadectwa szkolnego, dyplomów i ew. świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe na adres email: rekrutacja@koncepcja.eu z adnotacją w temacie maila: MONTER WIND LUKSEMBURG Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie drogą mailową, serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 7 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Agencja Pracy Koncepcja Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01 rekrutacja@koncepcja.eu Filia w Legnicy: ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą www.koncepcja.eu

Job Categories: Praca w Niemczech. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: budowlaniec and monter. Salary: Stała.