5 Feb 2012

Praca w Niemczech Monter wind Luksemburg 2 do 3000 Euro brutto miesięcznie

Koncepcja – Profil użytkownika Koncepcja – 1250 total views, 1 today

logo_koncepcja_ok.jpg

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje pilną rekrutację na stanowisko: MONTER WIND
Pracodawcą jest niemiecka firma z siedzibą w Luksemburgu. Miesięczne wynagrodzenie od 2.000 do 3.000 Euro brutto.

Przedstawiciele firmy, chcący zatrudnić monterów wind przyjadą do Polski, w styczniu odbędzie się z nimi spotkanie. Zapraszamy do składania zgłoszeń.

Obowiązki:
Prace montażowe w Luksemburgu i Belgii, 10 dniowy rytm pracy.

Wymagania:
Znajomość elektryki
Doświadczenie w montażu wind osobowych lub towarowych
Osoby z bardzo dobrą kondycją fizyczną, ze względu na specyfikę pracy
Prawo jazdy
Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Niemiecki pracodawca oferuje:
Miesięczne wynagrodzenie brutto ok. 2000 do 3000 Euro, minimalne wynagrodzenie według prawa luksemburskiego wynosi 10,60 Euro, firma płaci więcej niż przewiduje układ zbiorowy, z reguły według obrotów, to znaczy ponadprzeciętną stawkę godzinową, plus dodatek za wydajność w zależności od wykonanej pracy,
Do dyspozycji samochód, który umożliwi ewentualne dojazdy i powroty z pracy,
Zakwaterowanie i pomaga w wypełnieniu niezbędnych kwestionariuszy zgłoszeniowych

How to Apply

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Niemczech? Koniecznie prześlij nam wymagane dokumenty: * CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, w obu wersjach językowych: polskiej oraz niemieckiej * Kopie: świadectwa szkolnego, dyplomów i ew. świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe na adres email: rekrutacja@koncepcja.eu z adnotacją w temacie maila: MONTER WIND LUKSEMBURG Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie drogą mailową, serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 7 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Agencja Pracy Koncepcja Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01 rekrutacja@koncepcja.eu Filia w Legnicy: ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą www.koncepcja.eu

Job Categories: Praca w Niemczech. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: budowlaniec and monter. Salary: Stała.