24 lip 2012

Praca w Niemczech Kierowca ciezarowki

Personal – Profil użytkownika rekrutacja.personal – 700 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

Opis oferty pracy za granicą

Personal, agencja rekrutacyjna o numerze 8310, dla swojego klienta, dużej niemieckiej firmy zajmującej się logistyka i transportem towarow, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca ciężarówki

Zadania:
Przewozenie towarow samochodem ciezarowym na terenie Niemiec

Wymagania:
Doświadczenie w kierowaniu samochodem ciężarowym
Mile widziane pozwolenia ADR
Prawo jazdy kat. B i C (+E)
Mile widziany własny samochód
Komunikatywna (czynna i bierna) znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferta:
Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą.
Praca stała na pełny etat, ilość dni w tygodniu uzależniona od zadania
Praca minimum 40h w tygodniu (możliwe nadgodziny)
Wynagrodzenie: 7,89 Euro Brutto na godzinę + dodatek 21 Euro za każdy dzień pracy + nadgodziny
Mieszkanie: zapewnione przez pracodawcę

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Rating: 0 (from 0 votes)

Jak aplikować do tej pracy?

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, prosimy o przysyłanie CV (w j. niemieckim) na adres rekrutacja@personal-km.de

Kategoria: Praca w Niemczech. Rodzaj pracy: Dam pracę za granicą. Wynagrodzenie: Stała.