24 Jul 2012

Praca w Niemczech Kierowca ciezarowki

Personal – Profil użytkownika rekrutacja.personal – 824 total views, 1 today

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Personal, agencja rekrutacyjna o numerze 8310, dla swojego klienta, dużej niemieckiej firmy zajmującej się logistyka i transportem towarow, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca ciężarówki

Zadania:
Przewozenie towarow samochodem ciezarowym na terenie Niemiec

Wymagania:
Doświadczenie w kierowaniu samochodem ciężarowym
Mile widziane pozwolenia ADR
Prawo jazdy kat. B i C (+E)
Mile widziany własny samochód
Komunikatywna (czynna i bierna) znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferta:
Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą.
Praca stała na pełny etat, ilość dni w tygodniu uzależniona od zadania
Praca minimum 40h w tygodniu (możliwe nadgodziny)
Wynagrodzenie: 7,89 Euro Brutto na godzinę + dodatek 21 Euro za każdy dzień pracy + nadgodziny
Mieszkanie: zapewnione przez pracodawcę

How to Apply

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy, prosimy o przysyłanie CV (w j. niemieckim) na adres rekrutacja@personal-km.de

Job Categories: Praca w Niemczech. Job Types: Dam pracę za granicą. Salary: Stała.