8 Sep 2011

Praca w Norwegii Cieśla

Adecco – Profil użytkownika adecco – 752 total views, 1 today

Job Description

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Aktualnie prowadzimy dla naszego norweskiego klienta rekrutację na stanowisko

Cieśla budowlany
Nr ref.: CSziK/Monst/08/11
Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy zarówno Cieśli Budowlanych (Szalunkowych i Konstrukcyjnych) do pracy w Norwegi

Oczekujemy:
– W przypadku posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy lub cieśla konstrukcyjny
– W przypadku nie posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy lub cieśla konstrukcyjny
– W przypadku Cieśli Konstrukcyjnego: Doświadczenie w pracy z konstrukcjami drewnianymi: przy budowie domów drewnianych-szkieletowych lub przy innej zabudowie drewnianej np: działkowej
– W przypadku Cieśli Szalunkowego: Doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi
– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Chęć i motywacja do nauki języka norweskiego na bezpłatnym 4 tygodniowym kursie na południu Polski
– Dyspozycyjność do udziału w kursie od Sierpnia 2011

Oferujemy:
– Wyjazd do pracy w przeciągu 1-2 tygodniu od momentu poznania wyników rekrutacji
– Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami norweskiego prawa pracy
– Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy
– Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc
– Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy. Od kwietnia 2011 stawka początkowa wzrosła do: 149 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1117,5 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia
– Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu
– Zakwaterowanie na terenie Norwegi już od 1800-2000 NOK / 2 tygodnie
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email do najbliższego biura Adecco:
Konsultanci:
Kraków
air.krakow@adecco.pl Tel: 012 292 18 00
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

How to Apply

Konsultanci: Kraków air.krakow@adecco.pl Tel: 012 292 18 00

Job Categories: Praca w Norwegii. Job Types: Dam pracę za granicą. Job Tags: cieśla. Salary: Stała.