28 lip 2011

Praca we Francji Cieśla

Akcja Job – Profil użytkownika Akcjajob – 1301 łączna ilość odwiedzin, 2 dziś

Akcjajob_logo.png

Opis oferty pracy za granicą

Akcja Job Agencja Pracy Tymczasowej
Recrutmen (nr certyfikatu 5281) – Logiservice (nr certyfikatu 5279) Akcja Job ( nr certyfikatu 3235)
dla swojego Klienta we Francji, poszukuje osób na stanowisko:
CIEŚLA
Miejsce pracy: Francja

Wymagania:
• Doświadczenie w szalowaniu ( szalunki metalowe i drewniane
• Znajomość systemów PERI DOKA
• Doświadczenie w pracy na budowach we Francji ( szalunki „coffrage-banchage”)
• Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy
• Czynne prawo jazdy i własny samochód będzie dodatkowym atutem
Zadania:
• wykonywanie szalunków metalowych , murowanie , zbrojenia

Oferujemy:
• Zakwaterowanie na miejscu oraz zwrot kosztów transportu
• Atrakcyjne zarobki oraz umowę o prace tymczasową
• Dodatek żywieniowy
• Opiekę koordynatorów na miejscu

NIE POBIERAMY PROWIZJI!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Rating: 0 (from 0 votes)

Jak aplikować do tej pracy?

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie cv na adres: rekrutacja@akcjajob.pl w tytule wpisując CIES/08/FR Prosimy o aplikowanie tylko osoby spełniające wszystkie podane wymagania Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Kategoria: Praca we Francji. Rodzaj pracy: Dam pracę za granicą. Tagi: cieśla.

Jeden komentarz to “Cieśla”

  1. Komentarz stworzone przez cybulski on sie 9th 2011 at 13:06: Odpowiedz

    jestem zainteresowany praco za granico ciesla 17 lat praktyki w tym zawodzie

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)